Harmonogram wydarzeń ŚDU

Harmonogram wydarzeń 1. Światowego Dnia Ubogich w Archidiecezji Krakowskiej.

Czytaj opis wydarzeń

 

NIEDZIELA – 12.11

Kościół św. Barbary

20.00 – Msza św. na rozpoczęcie „Jerycha”

 

PONIEDZIAŁEK – 13.11

18:00 – 21:00 Klasztor Franciszkanów Aula bł. Jakuba – projekcja filmu „Pogoda na jutro”, spotkanie z reż. Jerzym Stuhrem

 

WTOREK – 14.11

Namiot Spotkań (Mały Rynek)

10:00 – 16:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: pracownicy socjalni
12:00 – 14:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: prawnik
10:00 – 15:00 Informacja o obsłudze chorego w domu
10:00 – 12:00 Świetlica
12:00 – 16:00 Warsztaty kulinarne
14:00 – 16:00 Kącik historyczny
14:00 – 16:00 Warsztaty: koronkarstwo i rękodzieło – decoupage
16:00 – 19:00 Warsztaty pisarskie
16:00 – 19:00 Warsztaty szycia czapek
16:00 – 17:00 Spotkanie na scenie: Jan Oberbek
17:00 – 18:00 Spotkanie na scenie: interaktywnie Wspólnota Europe Waits
20:00 – 20:30 Gospel: Zespół Soul’n’Voices
20:30 – 21:00 Gospel: Mistral Gospel Choir

Arcybractwo Miłosierdzia (ul. Sienna 5)

11:00 – 15:00 Warsztaty fotograficzne
12:00 – 18:00 Doraźna opieka medyczna
12:00 – 17:00 Metamorfozy

plakat: WTOREK

ŚRODA – 15.11

Namiot Spotkań (Mały Rynek)

10:00 – 16:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: pracownicy socjalni
12:00 – 13:30 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: prawnik
12:00 – 14:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: psycholog
10:00 – 15:00 Informacja o obsłudze chorego w domu
10:00 – 12:00 Świetlica
12:00 – 16:00 Warsztaty kulinarne
14:00 – 16:00 Kącik historyczny
14:00 – 16:00 Warsztaty: rękodzieło
16:00 – 18:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: prawnik
16:00 – 19:00 Warsztaty pisarskie
16:00 – 19:00 Warsztaty szycia czapek
17:00 – 18:00 Spotkanie na scenie: Andrzej Róg
19:00 – 22:00 Pokaz filmu „Anioł w Krakowie” oraz spotkanie z reżyserem: Arturem Więckiem i obsadą filmu

Arcybractwo Miłosierdzia (ul. Sienna 5)

12:00 – 18:00 Doraźna opieka medyczna
12:00 – 17:00 Metamorfozy

plakat: ŚRODA

CZWARTEK – 16.11

Namiot Spotkań (Mały Rynek)

10:00 – 16:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: pracownicy socjalni
12:00 – 16:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: psycholog
10:00 – 15:00 Informacja o obsłudze chorego w domu
10:00 – 12:00 Świetlica
12:00 – 16:00 Warsztaty kulinarne
14:00 – 16:00 Kącik historyczny
14:00 – 16:00 Warsztaty: robótki ręczne (na drutach i szydełku)
16:00 – 18:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: prawnik
16:00 – 19:00 Warsztaty pisarskie
16:00 – 19:00 Warsztaty szycia czapek
16:00 – 17:00 Spotkanie na scenie: Krzysztof Stanio
17:00 – 19:00 Spotkanie na scenie: Chór Hasło

Arcybractwo Miłosierdzia (ul. Sienna 5)

12:00 – 18:00 Doraźna opieka medyczna
12:00 – 17:00 Metamorfozy

Bazylika Mariacka
Rekolekcje „Ubogi niech do mnie przyjdzie”

18.30 – Msza św. pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.

plakat: CZWARTEK

PIĄTEK – 17.11

Namiot Spotkań (Mały Rynek)

10:00 – 16:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: pracownicy socjalni
12:00 – 16:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: psycholog
12:00 – 16:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: prawnik
10:00 – 15:00 Informacja o obsłudze chorego w domu
10:00 – 12:00 Świetlica
12:00 – 16:00 Warsztaty kulinarne
14:00 – 16:00 Kącik historyczny
14:00 – 16:00 Warsztaty: robótki ręczne (na drutach i szydełku)
16:00 – 19:00 Warsztaty pisarskie
16:00 – 19:00 Warsztaty szycia czapek
16:00 – 18:00 Spotkanie na scenie: Iwona Konieczkowska, Maciej Jackowski
19:00 – 22:00 Pokaz filmu „Brat naszego Boga” oraz spotkanie z Krzysztofem Zanussim, reżyserem filmu.

Arcybractwo Miłosierdzia (ul. Sienna 5)

10:00 – 18:00 Zdjęcia do dokumentów, zdjęcia pamiątkowe
12:00 – 18:00 Doraźna opieka medyczna
12:00 – 17:00 Metamorfozy

Bazylika Mariacka
Rekolekcje „Ubogi niech do mnie przyjdzie”

11:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną
18:30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

plakat: PI¦äTEK


SOBOTA – 18.11

Namiot Spotkań (Mały Rynek)

10:00 – 16:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: pracownicy socjalni, psycholog
12:00 – 16:00 Rozmowy przy stolikach ze specjalistami: prawnik
10:00 – 15:00 Informacja o obsłudze chorego w domu
10:00 – 12:00 Świetlica
12:00 – 16:00 Warsztaty kulinarne
14:00 – 16:00 Kącik historyczny
14:00 –16:00 Warsztaty rękodzieło – decoupage
14:00 – 16:00 Warsztaty filozoficzne
16:00 – 19:00 Warsztaty pisarskie
16:00 – 19:00 Warsztaty szycia czapek
16:00 – 18:00 Spotkanie na scenie: Grupa muzyczna namARKA
18:00 – 19:00 Spotkanie na scenie: brat Jacek Hajnos OP
19:00 – 20:30 Wieczór z muzyką biblijną – koncert Irka Czubaka

Arcybractwo Miłosierdzia (ul. Sienna 5)

10:00 – 18:00 Zdjęcia do dokumentów, zdjęcia pamiątkowe
12:00 – 18:00 Doraźna opieka medyczna
12:00 – 17:00 Metamorfozy

Bazylika Mariacka
Rekolekcje „Ubogi niech do mnie przyjdzie”

11:00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną
18:30 – Msza św. z nauką rekolekcyjną

Kościół św. Barbary

20:00 – Msza św. na zakończenie modlitewnego „Jerycha”

plakat: SOBOTA

NIEDZIELA – 19.11

Namiot Spotkań (Mały Rynek)

10:00 – 13:30 Prezentacja i kiermasz prac wykonanych podczas warsztatów
14:00 Wspólny posiłek
15:30 Scena: prezentacja prac ubogich przygotowanych podczas warsztatów ,,DAJ SIĘ POZNAĆ z Twojej najpiękniejszej strony”
17:15 – 21:00 Koncert świętowania i uwielbienia: Zespół Sąsiedzi, Arkadio, Zespół Skała
21:00 Zakończenie wspólną modlitwą i błogosławieństwem

Bazylika Mariacka
Rekolekcje „Ubogi niech do mnie przyjdzie”

Msze święte z nauką rekolekcyjną: 8.00, 9.00, 10.00, 11.15, 12.00, 13.00.

plakat: NIEDZIELA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *