Światowy Dzień Ubogich

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację VII ŚDU!Dzisiaj nasze PODZIĘKOWANIA płyną do wszystkich, którzy zaangażowali się w obchody VII Światowego Dnia Ubogich w Archidiecezji Krakowskiej! 

Wspaniałe dni pełne dobra nie odbyłyby się bez zaangażowania i wytrwałej pracy wielu organizacji, wspólnot oraz tworzących je osób. Słowa PODZIĘKOWAŃ płyną również do niezastąpionych wolontariuszy, którzy pod okiem Centrum Wolontariatu Caritas Archidiecezji Krakowskiej swoją pomocą, obecnością, uśmiechem i dobrym słowem tworzyli wspaniałą atmosferę i dzielili się dobrem!

DZIĘKUJEMY również wszystkim, którzy powierzyli swoją modlitwę w intencji dzieł Światowego Dnia Ubogich, m.in. podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w Kościele Rektoralnym pw. Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Starym Mieście.

Wszystkim, którzy swoją materialną oraz duchową pomocą zaangażowali się w organizację tegorocznego Światowego Dnia Ubogich, a których nie jesteśmy w stanie wymienić (i których na zdjęciu widać zaledwie część), DZIĘKUJEMY! To dzięki Wam działo się dobro!