Światowy Dzień Ubogich

Warsztaty i spotkania – 5. Światowy Dzień Ubogich5. Światowy Dzień Ubogich odbędzie się w dniach 12-14 listopada 2021 r., dlatego już dzisiaj poznaj szczegóły tego wydarzenia. Jego hasło to: “Ubogich zawsze macie u siebie” i wskazuje nam drogę, jaką powinniśmy kroczyć, ponieważ to właśnie te słowa wypowiedział Jezus w domu Szymona zwanego Trędowatym. W tegorocznym programie nie brakuje wyjątkowych wydarzeń, w tym również niezwykle ciekawych warsztatów. Już dzisiaj zapraszamy do udziału w tych inicjatywach. Warsztaty i spotkania – co na Was czeka?

12 listopada:

  • o godz. 12.00 na ul. Woroniczej 3B odbędą się warsztaty z rękodzieła.
  • w godz. 10.00-15.00 na ul. Smoleńsk 4 w Dziele Pomocy św. Ojca Pio dostępna będzie świetlica, w której na każdego czeka dobre słowo i przyjazna atmosfera.

13 listopada:

  • w godz. 10.00-12.00 odbędą się warsztaty plastyczne i teatralne prowadzone przez Wspólnotę Hanna. Odbędą się one na ul. Siennej 5 w Arcybractwie Miłosierdzia. W tym czasie będzie można także spędzić czas w wyjątkowej atmosferze, przy ciepłej herbacie i stole pełnym rozmów.

14 listopada:

  • o godz. 14.30 na ul. Woroniczej 3B rozpocznie się wyjątkowe wspólne świętowanie, a w jego planie inscenizacje, śpiew, gry, wieczorek poetycki przygotowany przez siostry Albertynki i wolontariuszy Fundacji Po Pierwsze Człowiek.

Warsztaty i spotkania

Spotkajmy się! Twój czas, rozmowa i towarzystwo są dla nas niezwykle ważne, dlatego weź udział w tych wydarzeniach i włącz się w obchody 5. Światowego Dnia Ubogich! Warsztaty i spotkania nie mogą odbyć się bez Twojej obecności. 

 

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/664496571621083