Światowy Dzień Ubogich

Wsparcie duchowe – 5. Światowy Dzień Ubogich5. Światowy Dzień Ubogich to inicjatywa, której celem jest pomoc ubogim, a także zwrócenie uwagi na los najbardziej potrzebujących. Wśród wydarzeń związanych z 5. Światowym Dniem Ubogich niezwykle ważne miejsce zajmują te, dzięki którym można otrzymać wsparcie duchowe. Każdego dnia będzie można skorzystać z sakramentu spowiedzi świętej, a także uczestniczyć we Mszy świętej w Bazylice Mariackiej.

12 listopada:

  • Spowiedź od godz. 14.00
  • Msza Święta o godz. 15.00

13 listopada:

  • Spowiedź od godz. 12.00
  • Msza Święta pod przewodnictwem abp Marka Jędraszewskiego o godz. 15.00

14 listopada:

  • Spowiedź od godz. 12.00
  • Msza święta o godz. 13.00

W sobotę – 13 listopada – po uroczystej Mszy świętej, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski – metropolita krakowski – odbędzie się również rozdanie paczek potrzebującym. 

Gorąco zachęcamy także do skorzystania z sakramentu spowiedzi, który jest drogą do nowego początku, otwarcia się na zmiany, oczyszczenia serca i zbudowania relacji z Bogiem! „Dla tych spowiedzi warto było czynić to wszystko. Powiem więcej – dla takich spowiedzi warto było zostać księdzem.” – jak ważnym aspektem obchodów ŚDU mówił o. Jacek, który na temat tych spowiedzi wie naprawdę dużo, ponieważ posługiwał w konfesjonale podczas obchodów Światowego Dnia Ubogich. To naprawdę wyjątkowa okazja do pojednania się z Bogiem, ale i samym sobą!

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach 5. Światowego Dnia Ubogich! Bądźmy razem, podarujmy swój czas, dobre słowo i obecność! Otwórzmy się na wsparcie duchowe! Spotkajmy się!

 

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/664496571621083